Më shumë
  Home Metodika PDF Outlook 2013 – Konfigurimi i adresës email
  Sale!

  Outlook 2013 – Konfigurimi i adresës email

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Category:

  Description

  Outlook 2013 është një program që merret me postën elektronike në një kompjuter. Kur ke adresa të ndryshme email, është mirë të konfigurohen, që mesazhet të mblidhen në të njëjtin vend. Kjo sqarohet në metodikën tonë… dhe kuptohet që vlen edhe për versionet e mëvomnshme të Outlook.

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Outlook 2013 – Konfigurimi i adresës email”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT