Më shumë
  Home Metodika PDF Manual PageMaker 7
  Shitje !

  Manual PageMaker 7

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Kategoria:

  Përshkrimi

  Adobe PageMaker 7 është një program i hershëm i faqosjes së medias së shkruar dhe librave, i cili është zëvendësuar me sukses nga programet e tjera më të avancuara, si InDesign, etj. por mbetet ende i përdorshëm…

  Rishikime

  Nuk ka rishikime ende.

  Bëhu i pari që rishikon “Manual PageMaker 7”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT