Më shumë
  Home Metodika PDF ECDL 4-7, 2003
  Shitje !

  ECDL 4-7, 2003

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Kategoria:

  Përshkrimi

  Kurs i shpejtë në Patentën e Kompjuterit (PC) — Ushtrime dhe shembuj
  4. Programi i llogaritjes – Excel XP
  5. Databazat – Access XP
  6. Prezantimi dhe vizatimi – PowerPoint XP
  7. Posta Elektronike – Outlook Express

  Rishikime

  Nuk ka rishikime ende.

  Bëhu i pari që rishikon “ECDL 4-7, 2003”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT