Më shumë
  Home Metodika PDF ECDL 1-3, 2003
  Shitje !

  ECDL 1-3, 2003

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Kategoria:

  Përshkrimi

  Kurs i shpejtë në Patentën e Kompjuterit (PC) — Ushtrime dhe shembuj
  1. Njohuri themelore mbi Teknologjinë Informatike(TI)
  2. Kompjuteri (PC) dhe sistemi i drejtimit Windows XP
  3. Programi i shkrimit – Word XP

  Rishikime

  Nuk ka rishikime ende.

  Bëhu i pari që rishikon “ECDL 1-3, 2003”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT