Më shumë
  Home Libra Arben Çokaj – ECDL 2013
  Shitje !

  Arben Çokaj – ECDL 2013

  (1 vlersimet e konsumatorit)

  Original price was: €14,00.Current price is: €10,00.

  99 në gjendje

  Kategoria:

  Përshkrimi

  Libri gjendet gjithashtu në libraritë:
  Shkodër:
  1. Libraria e librit universitar, Pedonale
  2. Ora e Shkodrës, para postës


  Arben Çokaj – “DECDL 2013” – botuar nga SHB “Fiorentia”, Shkoder, 290 faqe, ISBN: 978-9928-191-02-1

  ECDL 2013 – Njohuritë bazë në kompjuter

  Një libër teknik, që e përgatit lexuesin për të qenë në gjendje të marrë testin ECDL në kompjuter.

  Librin e gjeni edhe në libraritë kryesore të vendit.

  1 rishikim për Arben Çokaj – ECDL 2013

  1. admin

   admin

   Nëse keni nevojë për të mësuar se si përdoret kompjuteri deri në një nivel të mirë të njohjes së programeve bazë të tij, sistemit të operimit, njohuri mbi teknologjinë e informacionit, programi i shkrimit, i llogaritjes, databaza dhe programet e internetit e dërgimit të emailit, etj. ky është libri i duhur…

  Shto një rishikim

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT