Më shumë
  Home Libra Rrapo Zguri dhe Arben Çokaj – Dizajni Grafik
  Sale!

  Rrapo Zguri dhe Arben Çokaj – Dizajni Grafik

  (1 customer review)

  Original price was: €10,99.Current price is: €10,00.

  50 in stock

  Category:

  Description

  Libri gjendet gjithashtu në libraritë:
  Shkodër:
  1. Libraria e librit universitar, Pedonale
  2. Ora e Shkodrës, para postës


  Rrapo Zguri, Arben Çokaj – “Dizajni Grafik” – botuar nga SHB “Fiorentia”, Shkoder, 176 faqe, ISBN: 978-9928-4166-0-5.

  Dizajni Grafik, një libër teknik, që sqaron teknikat e dizajnit dhe faqosjes grafike në ato programe që kemi aty.

  Përdoret si lëndë mësimi në Degën e Gazetarisë dhe komunikimit, por edhe për vetë-studim.

  Librin e gjeni edhe në libraritë kryesore të vendit.

  1 review for Rrapo Zguri dhe Arben Çokaj – Dizajni Grafik

  1. admin

   admin

   Libër interesant dhe me vlerë për dizajnin grafik…

  Add a review

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT