Më shumë
  Home Libra PDF Gjergj Kastrioti – Skënderbeu nga Ludvig Holberg
  Sale!

  Gjergj Kastrioti – Skënderbeu nga Ludvig Holberg

  Original price was: €10,00.Current price is: €5,00.

  Category:

  Description

  Ludvig Holberg (1684-1754)

  HISTORITË E HERONJVE 1 (1864)

  GJERGJ KASTRIOTI – SKËNDERBEU

  Përkthyer nga Arben Çokaj, nga një danishte e vjetër gotike.

  Për këtë burrë mund të thuhet:

  Ai ishte luftëtari, prijësi dhe njëkohësisht heroi më i madh në histori.

  26 faqe në PDF

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Gjergj Kastrioti – Skënderbeu nga Ludvig Holberg”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT