Më shumë
  Home Libra PDF Sikur të isha djalë – Haki Stërmilli
  Sale!

  Sikur të isha djalë – Haki Stërmilli

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Category:

  Description

  Sikur të isha djalë” është një ndër romanet e para shqip, i shkruar nga Haki Stërmilli dhe trajton historinë e Dijes, një vajzë, e cila në kushtet e jetesës së asaj kohe, kishte shumë kufizime për shkak të mentalitetit oriental të shoqërisë, dhe prandaj ëndërronte sikur të ishte djalë…

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Sikur të isha djalë – Haki Stërmilli”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT