Më shumë
  Home Libra PDF Kosta P. Tomorri Leusa – Barbaritë greke në Shqipëri – 1917
  Shitje !

  Kosta P. Tomorri Leusa – Barbaritë greke në Shqipëri – 1917

  Original price was: €5,00.Current price is: €0,00.

  Kategoria:

  Përshkrimi

  Siç shihet edhe nga titulli, libri bën fjalë për barbaritëe tmerrshme greke mbi popullsinë shqiptare në Greqi dhe në kufinjtë me Shqipërinë, në kohën pas shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë.

  Rishikime

  Nuk ka rishikime ende.

  Bëhu i pari që rishikon “Kosta P. Tomorri Leusa – Barbaritë greke në Shqipëri – 1917”

  Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e kërkuara shënohen me *

  POSTIMET E FUNDIT